Phil Spencer chwali Planet of Lana. Gra z Game Passa najwyraźniej przypadła szefowi Xboxa do gustu

Phil Spencer Planet of Lana

Naturalnie Phil Spencer jest nie tylko szefem Xboxa, ale prywatnie również zapalonym graczem. Ostatnio w pozytywny sposób wypowiedział się o grze, która niedawno trafiła do biblioteki Xbox Game Pass. Mowa tu o platformówce Planet of Lana.

Phil Spencer zadowolony z Planet of Lana

Phil Spencer sprawdził kolejną grę, która w zeszłym tygodniu trafiła do Xbox Game Pass. Na jego Twitterze możemy przeczytać, że „naprawdę cieszy się” z rozgrywki w Planet of Lana.

Co warte podkreślenia, Spencer nie jest jedyną osobą, która wypowiada się w superlatywach o tej platformówce. Spoglądając na portal Metacritic możemy zauważyć, że gra obecnie cieszy się średnią ocen wynoszącą 79 w wersji na Xboxy Series X|S.

Planet of Lana jest nieco artystycznym, dwuwymiarowym podejściem do gatunku platformówek. W przypadku tego tytułu zabawę urozmaicają na dodatek ciekawe łamigłówki, więc zdecydowanie warto dać mu szansę – tym bardziej, gdy poleca go sam szef działu Xboxa.

Zobacz też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Kup Xbox Series X

Przypomnijmy, że produkcja ta zadebiutowała 23 maja 2023 roku. Oprócz Xboxów Series X|S zagrać w nią mogą też posiadacze Xboxa One i PC-tów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.