Phil Spencer ogłasza, że 2023 rok będzie dla Xboxów o wiele lepszy niż 2022. Huczne zapowiedzi szefa marki

Phil-Spencer

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że w 2022 roku Microsoft nie przedstawił graczom żadnej konkretnej pozycji, która mogłaby poważnie konkurować z największymi grami Triple-A. Wydaje się, że szef marki Xbox — Phil Spencer — doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Mężczyzna podczas ostatniego wywiadu dla portalu IGN zapowiedział, że obecne dwanaście miesięcy będzie dla użytkowników „Zielonych konsol” znacznie lepszym okresem.

REKLAMA

Phil Spencer zdaję sobie sprawę, że Microsoft w 2022 roku nie zaoferował graczom zbyt wielu gier

xbox series x|s
Konsole Xbox Series X i Xbox Series S

Spencer przyznał, że 2022 rok był dla Xboxa „zbyt lekki” pod względem nowych gier. Co ważne, szef marki zdaje sobie sprawę, że jako szef całego tego działu jest współwinny takiemu obrotowi spraw i również bierze tę odpowiedzialność na siebie.

Jednocześnie podkreślił, że najbliższe miesiące będą zdecydowanie lepsze i ucieszą wszystkich graczy, którzy korzystają z ekosystemu Microsoftu. Spencer podkreślił, że zobowiązaniem Xboxa jest dostarczenie swoim klientom wspaniałych gier i wszyscy w firmie traktują to w pełni poważnie.

Niestety, podczas tej rozmowy brakło konkretów, jakich tytułów dokładnie użytkownicy Xboxów mogą się spodziewać w 2023 roku.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

W tej kwestii można wskazać, że na horyzoncie coraz bardziej widoczne są takie produkcje jak Starfield i Redfall, jednak niepokojem mogą napawać ostatnie plotki, które zdradzają, że oba te tytuły mają poważne problemy produkcyjne. Mimo tego pozostaje mieć nadzieję, że producent Xboxów stanie na wysokości zadania i faktycznie zapewni graczom w 2023 roku jak najwięcej jak najlepszych pozycji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!