Phil Spencer ogłasza, że 2023 rok będzie dla Xboxów o wiele lepszy niż 2022. Huczne zapowiedzi szefa marki

Phil-Spencer

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że w 2022 roku Microsoft nie przedstawił graczom żadnej konkretnej pozycji, która mogłaby poważnie konkurować z największymi grami Triple-A. Wydaje się, że szef marki Xbox — Phil Spencer — doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Mężczyzna podczas ostatniego wywiadu dla portalu IGN zapowiedział, że obecne dwanaście miesięcy będzie dla użytkowników „Zielonych konsol” znacznie lepszym okresem.

Phil Spencer zdaję sobie sprawę, że Microsoft w 2022 roku nie zaoferował graczom zbyt wielu gier

xbox series x|s
Konsole Xbox Series X i Xbox Series S

Spencer przyznał, że 2022 rok był dla Xboxa „zbyt lekki” pod względem nowych gier. Co ważne, szef marki zdaje sobie sprawę, że jako szef całego tego działu jest współwinny takiemu obrotowi spraw i również bierze tę odpowiedzialność na siebie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie podkreślił, że najbliższe miesiące będą zdecydowanie lepsze i ucieszą wszystkich graczy, którzy korzystają z ekosystemu Microsoftu. Spencer podkreślił, że zobowiązaniem Xboxa jest dostarczenie swoim klientom wspaniałych gier i wszyscy w firmie traktują to w pełni poważnie.

Niestety, podczas tej rozmowy brakło konkretów, jakich tytułów dokładnie użytkownicy Xboxów mogą się spodziewać w 2023 roku.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł — najlepsze modele

W tej kwestii można wskazać, że na horyzoncie coraz bardziej widoczne są takie produkcje jak Starfield i Redfall, jednak niepokojem mogą napawać ostatnie plotki, które zdradzają, że oba te tytuły mają poważne problemy produkcyjne. Mimo tego pozostaje mieć nadzieję, że producent Xboxów stanie na wysokości zadania i faktycznie zapewni graczom w 2023 roku jak najwięcej jak najlepszych pozycji.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.