Physint to oficjalnie pierwsza gra tworzona z myślą o PS6. Hideo Kojima uchylił rąbka tajemnicy

Physint

Podczas wczorajszego pokazu State of Play pojawił się Hideo Kojima i oprócz drugiej części Death Stranding, zapowiedział również prace nad zupełnie nową produkcją. Wczoraj ogłoszono, że pozycja ma być grą akcji z elementami szpiegowskimi, a teraz twórca zdradził trochę więcej szczegółów na temat tajemniczego projektu.

Physint, czyli next-genowy tytuł od Hideo Kojimy

Physint” to tytuł roboczy nowej gry Hideo Kojimy, która jak zapowiedział uznany deweloper, pojawi się na „następnej generacji”. Można więc śmiało rozumieć, że w tym przypadku chodzi o konsolę PlayStation 6.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra będzie trzecim oryginalnym IP wyprodukowanym przez Kojima Productions. Deweloper ogłosił, że pozycja będzie ze sobą łączyć elementy gry oraz filmu. Do tego do projektu użyta zostanie najnowsza technologia i zaproszeni będą najbardziej utalentowani ludzie w branży.

Wszystko to brzmi niesamowicie interesująco, jednakże trzeba się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Prace nad tytułem ruszą bowiem pełną parą dopiero po premierze Death Stranding 2: On the Beach, nad którym to obecnie pracuje studio, i które zapowiedziane zostało na 2025 rok.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.