Postal 4: No Regerts to porażka? Fatalne oceny recenzentów, gra dostała nawet 1/10

Postal 4: No Regerts

Postal 4: No Regerts został zapowiedziany w 2019 roku i niemal od razu trafił na Steam w formie wczesnego dostępu. Premiera pełnej wersji gry odbędzie się już jutro, 20 kwietnia, jednak jej pierwsze recenzje nie napawają optymizmem, bo są wręcz fatalne. Studio Running with Scissors raczej nie będzie miało jutro zbyt udanego dnia.

Pierwsze recenzje Postal 4: No Regrets zwiastują totalną porażkę

Zwiastun Postal 4: No Regrets

Rozgrywka w Postal 4: No Regrets opiera się na tym samym, co w poprzednich odsłonach serii — wcielamy się w psychopatę, który w najróżniejsze sposoby morduje mieszkańców pewnego miasteczka. Mimo że premiera pełnoprawnej wersji gry odbędzie się dopiero jutro, to w serwisie OpenCritic pojawiło się już kilka ocen recenzentów. Ich średnia to 36 na 100 — najwyższy wynik przyznał Hardcore Gamer (3/5), natomiast najgorszą notę wystawił serwis GameSpot. Recenzent ocenił grę na 1 w 10-stopniowej skali i jako jej jedyną zaletę podał to, że w końcu się kończy. Ups…

Przeczytaj też: Najlepsze krzesła dla graczy

Drugi w kolejności pod względem najgorszych ocen uplasował się amerykański IGN. Recenzent Travis Northup okrzyknął Postal 4: No Regrets mianem tytułu 2/10. Oceny pozostałych redakcji prezentują się następująco:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Hardcore Gamer – 3/5
  2. IGN Italy – 4.5/10
  3. Shacknews – 4/10
  4. COGconnected – 40/10
  5. IGN – 2/10
  6. GameSpot – 1/10

Nie da się ukryć, że Postal 4: No Regrets nie zapowiada się zbyt dobrze. Jutro w Sieci pojawi się jeszcze więcej recenzji, ale raczej nie będą one przesadnie odbiegać od tych, które już się ukazały. W każdym razie: będzie ciekawie.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.