Pierwsze recenzje House Flipper 2 już w sieci! Polska gra zalicza świetny start

house flipper 2 oceny

Już dzisiaj na rynku zadebiutuje House Flipper 2. Polska produkcja to symulator budowlańca, w którym gracze zajmą się odnawianiem starych i zaniedbanych posesji. W związku z premierą w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje House Flipper 2.

Pierwsze recenzje House Flipper 2 zwiastują solidną grę

Zwiastun House Flipper 2

Pierwsze redakcje podzieliły się już swoimi wrażeniami z gry House Flipper 2. W serwisie Metacritic gra obecnie cieszy się oceną na poziomie 81, natomiast na Opencriticu – 84. Wiele wskazuje na to, że twórcy dostarczyli naprawdę solidną produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wielu recenzentów zauważa, że gra jest bardzo udaną kontynuacją, która naprawia większość wad trapiących pierwszą odsłonę. Krytycy wspominają, że polska produkcja ma wiele do zaoferowania: urocze historie ukryte za misjami, nowe opcje projektowe, ciekawe zadania czy zabawne odniesienia do popkultury. Pojawiają się głosy, że to bardzo radosne i relaksujące doświadczenie.

Produkcja nie jest oczywiście wolna od wad. Choć na ten moment krytyki nie pojawia się wiele, recenzenci wskazują na kilka drobnych błędów i problemów z wydajnością w wersji na PC. Niektórzy dzienniakarze nie są również przekonani co do trybu sandboksowego i części zmian, które zaoferowali w nowej odsłonie twórcy.

Przykładowe recenzje House Flipper 2:

  1. Screen Rant – 9/10
  2. Windows Central – 9/10
  3. GameSkinny – 9/10
  4. God is a Geek – 8.5/10
  5. CD-Action – 8.5/10
  6. PC Gamer – 8.1/10
  7. Shacknews – 8/10
  8. GamesRadar+ – 8/10
  9. Finger Guns – 7/10
  10. PCGamesN – 6/10

Przeczytaj też: Smartfon do 2000 zł

Wygląda więc na to, że miłośnicy pierwszej odsłony House Flipper będą usatysfakcjonowani kontynuacją. Polska gra zbiera, póki co, naprawdę świetne oceny i przypadła do gustu większości krytyków. A czy Wy macie zamiar dać szansę House Flipper 2? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Metacritic, Opencritic

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.