Pierwsze recenzje Spider-Man 2! PS5 dostało kolejny hit na wyłączność

Spider-Man 2 recenzje

Tytuły ekskluzywne PlayStation po prostu nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Potwierdza to także Spider-Man 2. Z recenzji gry wiemy, że PS5 dostanie kolejny hit.

Pierwsze recenzje Spider-Man 2

Zwiastun Spider-Man 2

W chwili pisania tego tekstu portal Metacritic wskazuje, że Spider-Man 2 otrzymał średnią notę wynoszącą 91. W przypadku OpenCritic, grę poleca aż 100% krytków. Pierwsze recenzje nowego działa od Insomniac nie mogły być więc lepsze.

Jeżeli chodzi o plusy, zdaniem recenzentów Spider-Man 2 oferuje „wciągającą narrację i rozgrywkę”. Tytuł ten ma poprawiać poprzednią część serii pod każdym względem, a dodatkowo stanowić o hołdzie dla mediów opowiadających o superbohaterach. Oceniający chwalą sobie ponadto system walki i odwzorowanie Nowego Jorku.

Przechodząc do minusów, tych naturalnie nie ma zbyt wiele. Wśród nich znalazł się jednak zarzut o niespójnym tempie fabuły. Poza tym dziennikarze wspominają też o np. uproszczonej mechanice progresji, która „szybko się wyczerpuje”.

Przykładowe recenzje Spider-Man 2:

  1. CGMagazine – 10/10
  2. GamesRadar+ – 5/5
  3. VGC – 5/5
  4. VG247 – 5/5
  5. Guardian – 5/5
  6. God is a Geek – 9,5/10
  7. Game Informer – 9,5/10
  8. We Got This Covered – 4,5/5
  9. Attack of the Fanboy – 4,5/5
  10. Game Rant – 4,5/5

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Jak więc widać, oceny Spider-Man 2 są wprost fenomenalne. Przypomnijmy, że sami sprawdzimy jakość tej produkcji już 20 października, gdy to zadebiutuje ona na PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.