Pierwszy Resident Evil trafił na GOG! Polska firma chwali się współpracą z Capcomem

Resident Evil

Dla fanów horrorów marka Resident Evil jest tą marką, która dawała i nadal daje podwaliny pod rozwój tego gatunku. Nie dziwi więc, że sporo ludzi lubi wracać do klasycznych odsłon tego IP, aby jeszcze lepiej poznać korzenie tej marki. Teraz pecetowcy będą mieli ku temu nie lada okazję, bo pierwsza część trafiła na polską platformę dystrybucyjną, a to nie koniec dobrych wieści.

Pierwszy Resident Evil trafił na GOG-a, a to nie koniec dobrych wieści

Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że pierwszy Resident Evil trafił na polskiego GOG-a i gra ta jest tam dostępna za jedyne 39,99 zł. Jest to znakomita wiadomość, zwłaszcza dla każdego, kto nie tylko miał w planach ogranie tej pozycji, ale też poznanie nieco dokładniejszej historii gatunku gier horrorowych. Na tym jednak dobre wieści o rodzimej platformy się nie kończą!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W kolejnym wpisie potwierdzono, że Resident Evil 2 oraz Resident Evil 3 też niebawem trafią na GOG-a. Mimo że dokładny termin nie został jeszcze podany, to już teraz można pokusić się zakup trzech pierwszych odsłon za jedyne 99,99 zł. Nie jest to wygórowana kwota jak za pozycje, które uchodzą za prawdziwe klasyki, które każdy szanujący się fan gatunku powinien bardzo dobrze znać.

Warto w tym miejscu podkreślić, że produkcje te dostępne będą bez uciążliwych DRM-ów, co docenią wszyscy przeciwnicy tego rodzaju zabezpieczeń. Miłym aspektem jest tutaj na pewno fakt, że Polakom udało w ten lub inny sposób dogadać się z Capcomem.

Źródło: Twitter/X: gogcom

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.