Kolejna gra na Xboxa za darmo dla wszystkich! Świąteczna niespodzianka od Microsoftu

Xbox Store święta

Microsoft co jakiś czas rozdaje graczom bezpłatne produkcje w Xbox Store. Z uwagi na fakt, że mamy Święta Bożego Narodzenia, firma najwyraźniej nie mogła odmówić sobie sprawienia fanom kolejnej niespodzianki. Mówiąc wprost, na Xboxa można odebrać następną darmową grę – może i nie jest to największy hit wszech czasów, ale przecież darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

PING REDUX za darmo w Xbox Store

Zwiastun PING REDUX

PING REDUX to interesująca gra logiczna przypominająca rozgrywkę w ping-ponga, inspirowana klasykami sprzed wielu lat. Tak się składa, że obecnie tę właśnie produkcję można odebrać zupełnie za darmo w Xbox Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby zgarnąć omawiany tytuł bezpłatnie, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę gry w Xbox Store. Następnie trzeba zalogować się na swoim koncie Microsoft i tuż pod okładką produkcji wcisnąć „POBIERZ”. Potem wystarczy już tylko zatwierdzić cały proces i gotowe – można już grać.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Fallout

PING REDUX zadziała na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Jak już wspomnieliśmy, nie jest to największy hit wszech czasów, ale za darmo to uczciwa cena, więc i tak warto pobrać. Zamierzacie odpalić ten tytuł, czy raczej zostawiacie go „na potem”? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.