Pioneers of Pagonia ma szansę podbić serca fanów The Settlers! Poznaliśmy datę premiery gry

Pioneers of Pagonia

Jeśli The Settlers: New Allies nie spełniło Waszych oczekiwań, to koniecznie powinniście zainteresować się Pioneers of Pagonia. Nadchodząca produkcja studia Envision Entertainment to gra strategiczna typu city builder, nad którą pracuje m.in. Volker Wertich – projektant pierwszych odsłon serii The Settlers. Wspomniany tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje we wczesnym dostępie na komputerach osobistych.

Premiera Pioneers of Pagonia we wczesnym dostępie już w grudniu. Nad grą pracuje projektant pierwszych odsłon serii The Settlers

Pioneers of Pagonia – zwiastun

Deweloperzy ze studia Envision Entertainment poinformowali kilka dni temu, że Pioneers of Pagonia zadebiutuje we wczesnym dostępie 13 grudnia 2023 roku. Zainteresowani będą mieli jednak okazję przetestować wspomnianą produkcję przed jej premierą w Early Access. Twórcy zapowiedzieli bowiem, że tuż przed październikowym Steam Next Fest w ręce graczy PC oddana zostanie wersja demonstracyjna.

Wcielasz się w wizjonera, który przemierza niezliczone wyspy i wioski, prowadząc swój lud i zawiązując sojusze z mieszkańcami po udzieleniu im pomocy i zyskaniu ich zaufania. Wysyłaj pionierów, aby odkrywali niezbadane ziemie, znajdź ukryte zasoby i eksploruj sekretne miejsca.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do God of War

Kup The Settlers New Allies

Na koniec warto dodać, że Pioneers of Pagonia będzie mogło pochwalić się także proceduralnie generowanymi mapami, dzięki którym gracze nieustannie będą stawiać czoła nowym wyzwaniom. Produkcja studia Envision Entertainment ma znajdować się we wczesnym dostępie przez „co najmniej” 6 miesięcy, ale deweloperzy podkreślają, że okres ten może zostać wydłużony.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.