Kolejna gra zmierza do Xbox Game Pass! Recenzje ma wprost rewelacyjne

Xbox Game Pass

Przed momentem dowiedzieliśmy się, że Xbox Game Pass wzbogaci się o kolejną grę. Tym razem to PlateUp!, czyli niezależny tytuł o zarządzaniu restauracją. Produkcja pojawiła się już wcześniej na PC, a teraz zadebiutuje też na konsolach.

PlateUp! w Xbox Game Pass od listopada 2023

Zwiastun PlateUp!

PlateUp! jest kooperacyjnym indykiem z elementami zarządzania oraz zręcznościówki. Oferuje zabawę dla maksymalnie 4 graczy, którzy mają okazję doświadczyć trudów pracy „na kuchni” przy jednoczesnym planowaniu dalszego rozwoju restauracji.

Warto wspomnieć, że to naprawdę świetny tytuł. Na Steamie jego ponad 10000 recenzji jest „przytłaczająco pozytywnych”.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Xbox Series S

Zaznaczmy, że PlateUp! pojawiło się na PC już w 2022 roku. Teraz czas na konsolową premierę oraz debiut w Xbox Game Pass, który wyznaczono na 2 listopada 2023 roku. Grę w ramach abonamentu będą mogli uruchomić posiadacze PC, Xboxa One i Xboxów Series X|S, a ponadto pojawi się ona również na PS5 oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.