Player.pl debiutuje na Xboxach. Konsole „Zielonych” nareszcie doczekały się oficjalnej aplikacji usługi

Player Xbox

Swego rodzaju utrapieniem dla polskich użytkowników Xboxów był brak możliwości oglądania za ich pomocą oferty największego polskiego serwisu VOD. Całe szczęście jest to już przeszłość, bo Player.pl oficjalnie zadebiutował na konsolach Microsoftu. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu platformy Redge Media.

Player.pl dostępny na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S

Player
Player.pl

Player.pl należy do największych platform streamingowych w Polsce. Za dosyć niewielką opłatą usługa oferuje swoim użytkownikom możliwość oglądania filmów, seriali, wydarzeń sportowych i innych programów w modelu VOD.

Na brak stosownej aplikacji platformy mogli do tej pory narzekać posiadacze Xboxów. Możemy przekazać im więc radosną nowinę – Player.pl jest już dostępny w Xbox Store na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.

Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu platformy Redge Media. Więcej na jej temat opowiedział nam Mateusz Zawiślak – Dyrektor Działu Aplikacji Online w Redge Technologies – który w oficjalnym komunikacie prasowym firmy skomentował publikację aplikacji Player.pl na Xboxach.

W dobie powszechnych ekranów młodsze pokolenia coraz bardziej skupiają się na konsumowaniu mediów przez Internet. Redge Media umożliwia dostęp do Player.pl poprzez dedykowaną aplikację na konsolę Xbox. Aplikacja na konsoli umożliwia użytkownikom korzystanie z treści premium w jakości 4K, jednocześnie zapewniając pełne zabezpieczenia dzięki mechanizmowi DRM oferowanym przez Redge Media.

Mateusz Zawiślak

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Player.pl to polska platforma streamingowa, która należy do TVN Warner Bros. Discovery. Jej uruchomienie nastąpiło 26 sierpnia 2011 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.