PlayStation 2022 Wrap-Up już dostępne! Gracze mogą sprawdzić swoje wyniki i odebrać nagrody

PlayStation 2022 Wrap-Up

Sony wystartowało z 2022 Wrap-Up, które pozwala graczom korzystającym z PS4 i PS5 na obejrzenie statystyk dotyczących osiągniętych przez nich wyników mijającym roku. Po przejściu wszystkich zakładek narzędzia czeka nas też nagroda.

Sony publikuje 2022 Wrap-Up dla konsol PS4 i PS5

PlayStation 2022 Wrap-Up
PlayStation 2022 Wrap-Up

PlayStation 2022 Wrap-Up to uruchomiona przez Sony platforma, za której sprawą od dziś możemy przyjrzeć się osiągniętym przez nas wynikom z rozgrywki na PS4 oraz PS5 w mijającym roku. Wśród danych, z którymi możemy się zapoznać, znajdują się: liczba zdobytych trofeów i uruchomionych gier, łączna liczba godzin spędzonych w grach na PS4 i PS5 oraz liczba comiesięcznych pobranych gier z PlayStation Plus (jeżeli jest się członkiem PS Plus).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do naszej dyspozycji oddano też globalne statystyki dotyczące gier takich jak Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 czy God of War Ragnarok. Na koniec czeka na nas jeszcze karta podsumowująca, którą możemy podzielić się z naszymi znajomymi lub innymi graczami. Ponadto po przejściu wszystkich kart Wrap-Upa będziemy mogli odebrać drobny upominek w postaci jednego z sześciu awatarów Astro Bot, który będzie odzwierciedlał nasze tegoroczne osiągnięcia.

Zobacz też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Aby zapoznać się ze swoim indywidualnym podsumowaniem, należy przejść na stronę PlayStation Wrap-Up. Pamiętajcie jednak, że z przytoczonej platformy można korzystać tylko do 13 stycznia 2023 roku, więc nie zwlekajcie z pokazaniem nam swoich dokonań w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.