PlayStation 5 doczeka się w 2023 roku niezapowiedzianej jeszcze premiery? Możliwe, że Sony zaskoczy graczy

Spider-Man 2 i niezapowiedziana gra Sony

Rok 2023 pod względem premiery dla użytkowników PlayStation 5 prezentuje się naprawdę nie najgorzej, choć w głównej mierze jest to zasługa tytułów third-party. Już niebawem swoją premierę będzie miało Final Fantasy XVI, a na horyzoncie majaczy również Silent Hill 2 Remake. Wiele wskazuje na to, że także Sony w tej kwestii nie powiedziało w tej kwestii ostatniego słowa i poza Spider-Manem 2 możemy doczekać się jeszcze jednej, niezapowiedzianej gry.

Profil jednego z pracowników Sony zdradza, że w 2023 roku możemy doczekać się jeszcze jednej premiery na PlayStation 5

PlayStation 5
PlayStation 5

Teorie tego rodzaju stały się możliwe dzięki aktualizacjom profilu w serwisie Linkedin jednego z pracowników SIE — Dylana S. Mężczyzna zajmujący stanowisko starszego artysty VFX, który pracował w przeszłości nad efektami specjalnymi w God of War Ragnarok, dopisał, że obecnie pracuje nad niezapowiedzianym projektem growym, który ma zadebiutować jeszcze w 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety specjalista od efektów specjalnych nie zdradził dokładnie o jaki projekt chodzi faktycznie; na jego profilu nie pojawiła się nawet informacja na temat gatunku tej niezapowiedzianej jeszcze gry.

Przeczytaj też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Bez względu na mocno ograniczoną liczbę informacji, to są to całkiem pozytywne doniesienia. Jest to bowiem konkretna poszlaka dotycząca nowego projektu Sony, który poza wspomnianym Spider-Manem 2 powinien wzbogacić portfolio gier na PlayStation w 2023 roku. Nie pozostaje nic innego jak uważniej wyczekiwać kolejnych tropów i oficjalnych komunikatów ze strony Japończyków.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.