Półprzezroczyste panele do PlayStation 5 w stylu retro. Efektowny design robi wrażenie na graczach

PlayStation 5 panele Dbrand

Choć temat designu PlayStation 5 z początku mocno polaryzował graczy, zdaje się, że ostatecznie użytkownicy przyzwyczaili się do innowacyjnego wyglądu konsoli. Sony posiada także w swojej ofercie dodatkowe warianty kolorystyczne obudowy, jednak teraz na rynku pojawił się inny, ciekawy projekt. Firma Dbrand postanowiła zainspirować się klimatami retro i zaprezentowała bardzo ciekawe panele do PlayStation 5.

Półprzezroczyste panele do PS5 przypominają stare czasy. Retro styl spodobał się graczom

Panele do PlayStation 5 od Dbrand

Kanadyjski producent Dbrand zaprezentował niedawno intrygujący projekt, który może zainteresować szczególnie sentymentalnych graczy. W ofercie firmy pojawiły się bowiem półprzezroczyste panele do PlayStation 5 wyglądem przypominające czasy, gdy Nintendo 64 dominowało na rynku konsol. Producenci osłon przygotowali 4 propozycje kolorystyczne, które są dostępne zarówno dla standardowej edycji PS5 z napędem, jak i wersji digital w cenie 84 dolarów (ok. 342 zł).

Tego typu panelami można samodzielnie zastąpić standardową obudowę PlayStation 5, dodając jej retro charakteru. Transparentne kolory zaproponowane przez Dbrand wielu z nas mogą przypominać konsolę Nintendo 64, która w swojej półprzezroczystej wersji wygląda bardzo podobnie. Firma zatytułowała także film promocyjny słowami „Co by było, gdyby PS5 wyszło w 1997 roku?” i nie ukrywa inspiracji klasycznymi projektami wyglądu konsol.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup PlayStation 5

Sądząc po komentarzach pod udostępnionym przez producenta paneli materiałem, transparentny design zrobił spore wrażenie na graczach. Kolorowe, półprzezroczyste osłony przywołują z pewnością wspomnienia z czasów klasycznych konsol, jednocześnie łącząc się z nowoczesnymi technologiami, które oferuje PlayStation 5. A wy, co sądzicie o propozycji Dbrand? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.