Śmialiście się z Xboxa, że ciągle wydaje nowe pady? Poznajcie oficjalny makaron PlayStation

PlayStation Makaron

Gracze regularnie nabijają się z Xboxa za nieustanne wydawanie nowych kontrolerów, które dosyć często pojawiają się w ofercie amerykańskiej firmy. PlayStation widocznie nie chce pozostawać w tyle, bo właśnie nawiązało nową współpracę z pewną firmą spożywczą. Dzięki niej fani marki mogą zakupić oficjalny makaron.

Nowa kolaboracja PlayStation i Garofalo. Jej efektem jest… makaron

PlayStation Makaron
Makaron PlayStation

Makaron ze zdjęcia powyżej to efekt współpracy firmy Pasta Garofalo i Sony. Produkt w kształcie przycisków od kontrolerów do PlayStation jest dostępny w ofercie brytyjskiego supermarketu Ocado, gdzie kosztuje 2,60 funta (ok. 13,50 zł).

Wygląda więc na to, że Sony ostatnio postawiło mocniej na różnego rodzaju kolaboracje. Niedawno zostaliśmy poinformowani o nawiązaniu partnerstwa ze znanym koszykarzem LeBronem Jamesem, dzięki któremu do sprzedaży trafią edycja limitowane edycje DualSense oraz nakładki na PS5.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup PlayStation 5

Trzeba przyznać, że tego rodzaju akcje robią efekt. O makaronie zrobiło się głośno w internecie, a z pewnością taki był zamysł całego przedsięwzięcia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.