PlayStation Polska i Pyszne.pl promują Rise of the Ronin. Zamów jedzenie i wygraj nagrody

Rise of the Ronin PlayStation Polska Pyszne.pl współpraca

Premiera Rise of the Ronin zbliża się nieubłaganie. Z tej właśnie okazji PlayStation Polska nawiązało współpracę z Pyszne.pl. Dzięki niej gracze będą mogli wygrać wyjątkowe nagrody po zamówieniu jedzenia.

PlayStation Polska i Pyszne.pl ogłaszają konkurs z okazji premiery Rise of the Ronin

Zwiastun Rise of the Ronin

Rise of the Ronin to bez wątpienia jedna z największych premier tego roku. Na najnowszą produkcję Team Ninja czeka cała rzesza posiadaczy PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z tej okazji PlayStation Polska wraz z Pyszne.pl przygotowało dla nas konkurs, który potrwa w dniach 11-17 marca. Co konkretnie musimy zrobić?

Wystarczy zamówić jedzenie z sieci restauracji Koku Sushi. Potem należy przygotować kreatywne, nawiązujące do PlayStation zdjęcie z potrawą i dołączoną do zamówienia ulotką. Na sam koniec trzeba umieścić fotografię w mediach społecznościowych i oznaczyć profile @playstationpl, @ilovekoku oraz @pysznepl.

Na zwycięzców konkursu czekają wyjątkowe nagrody. Wśród nich znajduje się także zaproszenie na premierę Rise of the Ronin w Warszawie.

Wydaje się więc, że warto spróbować szczęścia. A my tymczasem przypomnijmy, że Rise of the Ronin pojawi się na rynku już 22 marca 2024 roku.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.