PlayStation Showcase ma się odbyć jeszcze w tym roku! Sony może szykować jeszcze jedną imprezę

PlayStation Showcase

Okazuje się, że wczorajsze State of Play mogło być jedynie przystawką. Sony ma szykować bowiem jeszcze PlayStation Showcase. Wydarzenie jest ponoć planowane jeszcze na ten rok.

PlayStation Showcase pod koniec 2024 roku?

PlayStation logo
PlayStation

Odbywające się wczoraj State of Play było dosyć zadowalające. Nareszcie poznaliśmy datę premiery polskiego Silent Hill 2, mogliśmy też zobaczyć Concord czy God of War Ragnarok na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że to może nie być koniec wydarzeń Sony na ten rok. Zgodnie z informacjami Toma Hendersona, firma ma bowiem planować jeszcze PlayStation Showcase.

Te miałoby się odbyć pod koniec 2024 roku. Możemy więc przypuszczać, że ujawniłoby nam jakieś ciekawe pozycje na kolejny rok. Tym bardziej że w ciągu 12 najbliższych miesięcy raczej nie ujrzymy już żadnej większej nowości first-party na PS5.

Niestety na konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać. Oby jednak plotki się potwierdziły, a 2025 rok przyniósł nam sporo ciekawych tytułów.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.