PlayStation Stars nie działa od kilku tygodni. Sony nadal rozwiązuje problem

PlayStation Stars

Jakiś czas temu Sony uruchomiło usługę PlayStation Stars, która polega na zdobywaniu nagród za granie w gry. Niestety od kilku tygodni funkcja ta… po prostu nie działa. Sony wie o problemie, ale jego naprawa idzie jak po grudzie.

PlayStation Stars nie działa od kilku tygodni

Od jakiegoś czasu subreddity związane z PlayStation zalewa fala niepokojących postów. Gracze donoszą o awarii PlayStation Stars, która trwa już od kilku dobrych tygodni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sony zdaje się wiedzieć o problemie. Oficjalna strona programu informuje nas nawet, że deweloperzy już pracują nad jego rozwiązaniem.

Niemniej efektów na razie nie widać. Gracze nie mogą więc zbierać punktów potrzebnych im do wymiany na odpowiednie nagrody.

Ciężko przewidzieć jak długo potrwa jeszcze obecny stan rzeczy. Co ciekawe, wygląda na to, że jednocześnie Sony planuje wprowadzić PlayStation Stars do kolejnego kraju, jakim są Indie. O tym również dowiedzieliśmy się od fanów z Reddita.

Co więc można zrobić? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, bo najprawdopodobniej awaria potrwa jeszcze przynajmniej chwilę.

Źródło: PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.