PlayStation Stars oficjalnie! Sony zapowiedziało program lojalnościowy dla graczy konsolowych

PlayStation Stars

Sony zaskoczyło dziś wszystkich i ogłosiło program lojalnościowy dla graczy konsolowych. Nazwano go PlayStation Stars, a do tego poinformowano, że uczestnictwo w inicjatywie będzie całkowicie darmowe. Innymi słowy, można tylko zyskać.

PlayStation Stars, czyli program lojalnościowy dla graczy na konsolach Sony

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy Sony, który wystartuje jeszcze w tym roku, choć dokładna data nie została podana. Będzie on dostępny na konsolach Japończyków, a uczestnictwo w nim będzie darmowe oraz dobrowolne. Uczestnicy programu będą otrzymywać punkty za rozmaite czynności, takie jak m.in. zdobywanie osiągnięć w grach, wygrywanie turniejów czy nawet bycie pierwszym graczem, który wbije platynowe trofeum w danej grze w konkretnej strefie czasowej.

Punkty PlayStation Stars będzie można wymienić na doładowania pieniężne do PlayStation Store, a także konkretne przedmioty z cyfrowego sklepu na konsolach Sony. Subskrybenci PlayStation Plus będą otrzymywać dodatkowe punkty za każdy zakup w PS Store, więc można powiedzieć, że firma przygotowała coś w rodzaju cashbacku.

Jako część PlayStation Stars Sony ogłosiło też nowy typ nagrody określanej mianem „cyfrowego przedmiotu kolekcjonerskiego”. Będą to cyfrowe reprezentacje rzeczy, które uwielbiają fani PlayStation (m.in. figurki postaci z gier). Przedmioty te mają być bardzo zróżnicowane jak samo portfolio gier japońskiej korporacji. Z czasem PlayStation Stars będzie ewoluować, jednak na ten moment Sony przeprowadza testy obecnej wersji programu.

Przeczytaj też: Najlepsze kierownice do PlayStation 5

Nowa usługa będzie wprowadzana na rynek po kolei w różnych regionach, jednak jak już wspomnieliśmy — na ten moment nie znamy żadnych dat. Kiedy firma ujawni więcej informacji o PlayStation Stars, to na pewno o tym napiszemy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z