PlayStation Stars dostępne w Polsce! Program lojalnościowy pozwoli na zdobycie nowych gier

PlayStation Stars

Zapowiadany przez Sony program lojalnościowy PlayStation Stars trafia wreszcie do Polski. Usługa pozwoli graczom na branie udziału w wyzwaniach, dzięki którym zdobędą specjalne punkty. Te będzie można wymienić na gry i cyfrową zawartość specjalną!

PlayStation Stars w Polsce

PlayStation Stars
PlayStation Stars

Sony uruchomiło usługę PlayStation Stars w Europie, a co za tym idzie, trafiła ona również do Polski. Dzięki specjalnemu programowi lojalnościowemu gracze mogą zdobywać punkty, które zostaną wymienione na nagrody w postaci gier czy ekskluzywnych dodatków. Obecnie całość dostępna jest z poziomu aplikacji PlayStation. Jakie rzeczy czekają na graczy?

Zobacz też: Xbox Series X czy PS5

W ofercie między grafikami czy wirtualnymi przedmiotami kolekcjonerskimi znaleźć można przede wszystkim kilka ciekawych produkcji. Ich oferta jest na razie uboga, ale z pewnością zostanie z czasem mocno rozbudowana.

Ceny gier do zdobycia w ramach PlayStation Stars:

  1. Hades – 6250 punktów
  2. Cult of the Lamb – 6250 punktów
  3. It Takes Two (pakiet na PS4 i PS5) – 10000 punktów
  4. Sekiro: Shadows Die Twice – 15000 punktów

Poza grami i przedmiotami punkty można wydać na uzupełnienie swojego portfela w PlayStation Store. Doładowanie o wartości 25 zł kosztuje 625 punktów, z kolei za 90 zł trzeba zapłacić 2250 punktów. Walutę w ramach programu lojalnościowego można zdobywać poprzez branie udziału w specjalnych (i niekiedy ograniczonych czasowo) wyzwaniach — np. poprzez zagranie w daną grę czy zakup produktu w cyfrowym sklepie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.