Wyciekła lista gier, które pojawią się na PlayStation State of Play. Jeden wpis rozbudza nadzieje graczy

PlayStation State of Play

Część fanów PlayStation wręcz nie może się doczekać nadchodzącego wydarzenia State of Play. Ma on dokładniej przedstawić plany Sony względem swojej konsoli na najbliższe 12 miesięcy 2024 roku. Jeden z obserwatorów mógł dotrzeć do zakulisowych informacji japońskiego przedsiębiorstwa i postanowił podzielić się nimi z całym światem.

Do sieci mogła trafić lista gier, które pojawią się na PlayStation State of Play

Informacje o potencjalnych planach Sony na najbliższe State of Play przekazał Nick Shpeshal na swoim twitterowym profilu. Jego wpis na pierwszy rzut oka wygląda bardziej, jak rymowanka niż komunikat, jednak po wczytaniu się weń można rozszyfrować dokładny przekaz.

Mniej więcej 31 dnia Roninowie powstaną, umrzemy na mieliźnie, odrodzimy się, a Kojima spełni swoje marzenie. Sonic będzie żył w cieniu swojego pokolenia, podczas gdy wzgórza zostaną ciche aż do świtu, wtedy trzeba będzie złapać metro. Tylko nie bądź w tej sprawie Judaszem.

Shpeshal Nick na Twitterze

Nie trzeba być arcymistrzem dedukcji, aby dostrzec we wpisie listę następujących gier:

  • Rise of the Ronin
  • Final Fantasy VII Rebirth
  • Death Stranding 2
  • Sonic Generations Remaster
  • Silent Hill
  • Until Dawn Remaster
  • Nowa gra z serii Metro
  • Judas

Jednocześnie autor wpisu zdaje się sugerować, że na PlayStation State of Play 2024 nie trzeba będzie długo czekać. Według Shpeshal Nicka wydarzenie to ma odbyć się już 31 stycznia, a więc w najbliższą środę.

Czy wieści te uznać można za pewnik? Zdecydowanie nie, jednak Tom Henderson z redakcji Insider Gaming twierdzi, że informacje te pochodzą bezpośrednio z filmu przesłanego na YouTube, który nie został jeszcze opublikowany. Warto więc czekać i obserwować, bo jeśli środowy termin jest prawdą, to konkrety powinny pojawić się właśnie dziś.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter/X: Nick_Shpeshal, Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.