PlayStation State of Play powraca! Sony zaprasza na pokaz gier

Sony PlayStation logo

Sony właśnie ogłosiło za pośrednictwem Twittera powrót wydarzenia internetowego State of Play. Impreza odbędzie się już w ten czwartek o godzinie 22:00. Podczas jej trwania będziemy mogli spojrzeć bliżej na gry tworzone przez partnerów japońskiej firmy.

State of Play powróci w czwartek o godzinie 22:00

Jak zdradziło Sony, czwartkowe State of Play zaprezentuje nam pięć nowych gier na PS VR2 i tytuły indie oraz tworzone przez partnerów Japończyków. Co więcej, podczas wydarzenia zapoznamy się też z 15-minutowym pokazem tworzonego przez Rocksteady Studios Suicide Squad: Kill the Justice League.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

Impreza rozpocznie się już w ten czwartek, tj. 23.02.2023 o godzinie 22:00. Jej przebieg będziemy mogli śledzić za pośrednictwem YouTube i Twitcha.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.