PlayStation State of Play na horyzoncie? Sony szykuje się do kolejnego pokazu

PlayStation State of Play

Wieści na temat potencjalnego pokazu PlayStation State of Play w ostatnim czasie pojawiają się coraz częściej, sugerując, że już niedługo Sony zaprosi graczy na swój pokaz. Na początku września mogliśmy nawet przeczytać, że niedawne podwyżki cen PS Plus to właśnie zapowiedź nadchodzącego wydarzenia. Teraz zaś pojawiły się kolejne doniesienia, zdające się potwierdzać, że japońskie przedsiębiorstwo szykuje dla graczy coś wyczekiwanego.

PlayStation State of Play może zostać zapowiedziane jeszcze w tym tygodniu

PlayStation 5
PlayStation 5

W miniony weekend na forum ResetEra pojawił się wpis jednego fana PlayStation, który zawiedziony jest brakiem jakiekolwiek komunikacji ze strony Sony w kontekście nadchodzących wydarzeń. Na post ten odpowiedział znany informator Shinobi602, który stwierdził, że konkrety powinny pojawić się w trwającym właśnie tygodniu.

Nie wiadomo jednak na podstawie jakich źródeł ów insider wysnuł taką teorię, jednak biorąc pod uwagę jego wcześniejsze przecieki, tak japońskie przedsiębiorstwo rzeczywiście może szykować dla graczy wyjątkowy pokaz.

Przeczytaj też: Telefon do 400 zł

Kup PlayStation 5

Zgodnie z innymi przeciekami podczas następnego PlayStation State of Play możemy spodziewać się materiałów z gier takich jak m.in. Stellar Blade, Final Fantasy VII Rebirth czy Spider-Man 2. Oczywiście, nawet jeśli informacje pochodzą z zaufanych źródeł, to warto podchodzić do nich z pewnym dystansem. Możliwe, że już niebawem Sony odkryje karty i zapowie jedno ze swoich cyklicznych wydarzeń.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.