PlayStation Summer Sale zapowiedziane! Szykują się promocje tak wysokie, jak temperatury za oknem

PlayStation Summer Sale

Promocje i wyprzedaże to coś, na co czeka zdecydowana większość społeczności graczy. Nic w tym dziwnego, skoro możemy nieco zaoszczędzić, polując na interesujące nas tytuły, których raczej nie kupilibyśmy za pełną ceną. Już niedługo taką szansę będą mieli posiadacze konsol od Sony, bo japońskie przedsiębiorstwo zapowiedziało PlayStation Summer Sale.

PlayStation Summer Sale startuje już w przyszłym tygodniu

PlayStation 5
PlayStation 5

Zgodnie z informacjami przekazanymi we wpisie na oficjalnym blogu PlayStation, już 19 lipca 2023 roku wystartuje PlayStation Summer Sale, a więc letnia wyprzedaż gier w PS Store. Wydarzenie potrwa niespełna miesiąc, do 16 sierpnia, jednak jak zaznacza Sony, niektóre promocje znikną nieco wcześniej, a więc lepiej zawczasu zdecydować się na konkretne zakupy.

Pełna lista gier, które objęte będą tymi wyjątkowymi, „gorącymi zniżkami”, zostanie ujawniona w dniu rozpoczęcia wyprzedaży o północy czasu polskiego. Wszystkie produkcje, które dostępne będą w niższych cenach, zostaną wyszczególnione w specjalnej sekcji sklepu, która dostępna będzie pod tym adresem.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup PlayStation 5

Osobom, które w najbliższym czasie planują większe zakupy cyfrowych wydań gier, radzimy jeszcze chwilę się wstrzymać, bo szansa na zgarnięcie pożądanego tytułu nieco taniej jest całkiem spora. Zamierzacie zaszaleć z zakupami podczas PlayStation Summer Sale? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.