Tajemniczy teaser PlayStation rozbudza wyobraźnię! Sony może zaskoczyć pokazem już w tym tygodniu

PlayStation

Ostatnie prezentacje w ramach State of Play mogły być rozczarowaniem dla wielu, gdyż koncentrowały się głównie na produkcjach, które gracze już znają. Tajemniczy teaser PlayStation udostępniony na platformie X rozbudza jednak nadzieje fanów na jakąś niespodziankę ze strony Sony. Spekuluje się, że kolejny pokaz może nastąpić już niebawem.

PlayStation udostępnia tajemniczy teaser

Na profilu japońskiego oddziału PlayStation udostępniony został krótki teaser, który przedstawia przyciski kontrolerów okraszone koroną. Jednak co przyciąga uwagę to data 23 listopada, czyli najbliższy czwartek. Post wywołał niemałe poruszenie i od razu pojawiły się spekulacje, że Sony może szykować dla graczy jakąś niespodziankę.

Gracze liczą bowiem na to, że w czwartek będziemy świadkami pokazu, podczas którego zaprezentowane zostaną mocne nowości. Wiele osób czeka także na harmonogram premier na kolejne miesiące. Warto jednak mieć na uwadze, że post może dotyczyć jedynie lokalnej akcji organizowanej w Japonii. Niestety na ten moment tajemniczy teaser to wszystko, co otrzymaliśmy, więc pozostaje czekać cierpliwie na 23 listopada.

Zobacz też: Smarfton do 2000 zł

Jednak niezależnie od tego, co szykuje Sony, zainteresowani poczynaniami firmy powinni zapisać sobie tę datę w kalendarzu. A o tym co dokładnie PlayStation przygotowało dla graczy, przekonamy się już za kilka dni.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.