Pokaz Call of Duty: Modern Warfare 2 coraz bliżej. W grze powróci znajoma twarz?

Call of Duty Ghost

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Nad produkcją pracuje lubiane studio Infinity Ward, które najwyraźniej przygotowuje się już do pokazu swojej najnowszej gry. Zespół rozpoczął już kampanię marketingową na swoich profilach w mediach społecznościowych, puszczając oczko w stronę fanów. Uważni gracze mogą bowiem dostrzec zapowiedź powrotu lubianej postaci.

Pokaz Call of Duty: Modern Warfare 2 coraz bliżej — pierwszy zwiastun już niedługo?

the banner brightened up: pic.twitter.com/45lkryNwzp

— CharlieIntel (@charlieINTEL) April 22, 2022

the banner brightened up: pic.twitter.com/45lkryNwzp

— CharlieIntel (@charlieINTEL) April 22, 2022

Infinity Ward zaktualizowało awatary i zdjęcia w tle na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na pierwszy rzut oka przedstawiają one jednolitą czerń, ale po rozjaśnieniu obrazów ukazuje się interesujące ujęcie. Wprawne oko dostrzeże, że znajduje się na nim dobrze znany fanom serii Ghost. Postać po raz pierwszy pojawiła się w Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku, jednak wygląda na to, że bohater zagości również w MW 2022.

Przeczytaj też: Najlepsze darmowe gry na PC

Biorąc pod uwagę fakt, że Infinity Ward rozpoczęło już kampanię reklamową nowego CoD-a, to pierwszy pokaz produkcji może być tuż za rogiem. Krążą bowiem plotki, że tegoroczna odsłona Call of Duty zadebiutuje nieco wcześniej z uwagi na kiepską sprzedaż CoD: Vanguard. W każdym razie na ten moment data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2022 wciąż pozostaje nieznana. Kiedy jednak twórcy zdecydują się ja ujawnić, to na pewno o tym napiszemy. Czekacie na nową strzelankę od Infinity Ward? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z