Fani serii Resident Evil mogą zacierać ręce. Już dziś odbędzie się Capcom Spotlight, podczas którego japoński producent zaprezentuje kilka nadchodzących tytułów. Główną atrakcją wydarzenia będzie pokaz Resident Evil 9.
Capcom zaprasza na pokaz Resident Evil 9
Podczas tegorocznego Summer Game Fest Capcom zapowiedział Resident Evil 9, nową odsłonę bestsellerowego survival horroru. W Los Angeles nie pokazano zbyt wiele, ale japońska korporacja jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Na dziś zaplanowano Capcom Spotlight, na którym nie zabraknie Resident Evil 9.
Capcom Spotlight rozpocznie się 26 czerwca o godzinie 23:59 czasu polskiego. Całość ma trwać 40 minut. Transmisja będzie dostępna na YouTube. Oprócz Resident Evil 9 producent z Kraju Kwitnącej Wiśni pokaże m.in. Pragmata.
- Sprawdź aktualne ceny Resident Evil 7 w Instant Gaming Brak prowizji za płatność
- Sprawdź aktualne ceny Resident Evil 7 w Eneba 3% taniej z kodem XGPPL skopiujPrzejdź do sklepu
- Sprawdź aktualne ceny Resident Evil 7 w GAMIVO 10% taniej z kodem XGP6 skopiujPrzejdź do sklepu
Na koniec warto dodać, że Resident Evil 9 ma się ukazać 27 lutego 2026 roku na PS5, PC oraz Xbox Series X|S.
Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.