Pokemon GO obchodzi 8 urodziny! Z tej okazji Niantic wypuszcza grafikę zdradzającą nadchodzące nowości

8 lat Pokemon GO

Dokładnie 8 lat temu cały świat ogarnął pokemonowy szał. Wszystko to za sprawą mobilnej gry Pokemon GO, która zawładnęła sercami graczy i która sprawiła, że kieszonkowe stworki przeżyły ogromny renesans. Studio Niantic postanowiło przypomnieć o tym wydarzeniu, a przy okazji zaprezentowało nową grafikę, na której wprawne oko fanów wypatrzyło ciekawe szczegóły.

Pokemon GO wciąż jest rozwijane przez twórców

Grafika Pokemon GO z okazji 8 urodzin gry

Z okazji 8 urodzin Pokemon GO, studio Niantic zaprezentowało powyższą grafikę. Nie jest to jednak zwykły obrazek, bowiem spostrzegawczy fani od razu dostrzegli istotne szczegóły. Według tego co widać na zdjęciu, do gry trafią stworki w wersji Dynamax, czyli ogromne wersje znanych Poksów, które mają znacząco podbite statystyki. Mechanika Dynamax pierwszy raz została zaprezentowana w edycjach Sword i Shield gry o kieszonkowych stworach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawałoby się, że popularność Pokemon GO drastycznie spadła przez te 8 lat od premiery. Okazuje się jednak, że pomimo braku tak wielkiego szału na ten tytuł jak w 2016 roku, w grze obecnie bawei się ponad 85 milionów graczy miesięcznie. Jest to bez wątpienia rewelacyjny wynik, więc nic dziwnego, że produkcj wciąż jest ulepszana.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.