Twórcy Pokemon GO nie zapomnieli o Polsce. Niantic przygotowało świetny film reklamujący nasz kraj

Pokemon GO Polska

Premiera Pokemon GO w 2016 roku była bez wątpienia jednym z najciekawszych wydarzeń w branży gier ostatniej dekady. Od tamtego czasu Niantic bardzo mocno rozwinęło swoją produkcję, sprawiając, że nadal cieszy się ona dużą popularnością. Ostatnio twórcy udostępnili bardzo interesujący materiał reklamowy zachwalający uroki polskiego krajobrazu.

Polska zyskuje na znaczeniu w oczach twórców Pokemon GO

Pokemon GO — Tajemnicza strona Polski

Na udostępnionym filmie pojawiło się kilka mniej popularnych miejsc jak chociażby krakowski Kopiec Kościuszki, czy Kładka Ojca Bernatka. Twórcy celowo ominęli największe atrakcje, takie jak Zamek Królewski w Warszawie, czy polskie Tatry. W wiadomości skierowanej do fanów z całego świata Niantic zachęciło wszystkich do odwiedzenia Polski.

Na samym spocie reklamowym się nie skończyło. Deweloper przygotował dla polskich graczy także szereg bonusów, z których mogą skorzystać w dniach 24 sierpnia – 20 września. Bez wątpienia najciekawszą atrakcją jest balon, który pojawi się nad Włocławkiem (24-25 sierpnia), Grudziądzem (25-26 sierpnia) oraz Legnicą (26-27 sierpnia). Cały komunikat opisujący to wydarzenie dostępny jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 zadziałają na PS5?

Trzeba przyznać, że ta akcja promocyjna jest naprawdę bardzo miłym gestem skierowanym w stronę licznej rzeszy fanów Pokemon GO w naszym kraju. Zastanawiać może tylko, czy jest to początek szerszej akcji, która w przyszłości poskutkuje, na przykład, zorganizowaniem wydarzenia GO Fest w naszym kraju? Miejmy nadzieję, że tak.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.