Pokemon Scarlet & Violet na nowym zwiastunie! Nintendo z okazji premiery gry przygotowało nowy model Switcha

Pokemon Scarlet & Violet Mela

Nie ma co ukrywać — Pokemony to marka sama w sobie, która od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kolejne odsłony gier o „kieszonkowych stworkach” zawsze przyciągają rzesze wiernych fanów serii, zapewniając tym samym Nintendo spore przychody. Dzisiaj światło dzienne ujrzał nowy trailer Pokemon Scarlet & Violet, a „czerwoni” zapowiedzieli z tej okazji nowy wariant wyglądu dla Nintendo Switch.

REKLAMA

Najnowszy zwiastun Pokemon Scarlet & Violet ujawnia nowych przeciwników

Trailer Pokemon Scarlet & Violet

Najnowszy zwiastun pozwala przyjrzeć się bliżej przeciwnikom, jakich gracze spotkają w Pokemon Scarlet & Violet. Jednymi z nich jest frakcja Team Star, czyli grupa zbuntowanych uczniów wzorowana mocno na postaciach z uniwersum Mad Maxa. Twórcy przedstawili także liderów, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć w celu zdobywania kolejnych odznak. Ujawnione zostało także nowe wcielenie największego rywala głównego bohatera. Tym razem będzie to Nemona, która co jakiś wpadnie na głównego bohatera, sprawdzający przy tym, jak bardzo się on rozwinął.

Zapowiedź nowego modelu Nintendo Switch, wzorowanego na Pokemon Scarlet & Violet

Przy okazji premiery Pokemon Scarlet & Violet Nintendo zapowiedziało nowy wariant Switcha OLED. Inspirowana nadchodzącą produkcją konsola będzie posiadała czerwone oraz fioletowe Joy-Cony, tył sprzętu wypełniony będzie grafikami imitującymi naklejki. Dodatkowo na stacji dokującej znajdą się dwa legendarne Pokemony.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Pokemon Scarlet & Violet zadebiutują wyłącznie na Nintendo Switch już 18 listopada 2022 roku. Nowy wariant wyglądu przenośnej konsoli od „czerwonych” pojawi się w sklepach dwa tygodnie wcześniej, czyli 4 listopada. Czekacie na nowe Pokemony, czy może to już nie Wasza „bajka”? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!