POSTAL 2 dostał nową aktualizację! Niespodzianka dla fanów na 20. rocznicę gry

POSTAL 2

Ciężko w to uwierzyć, ale od premiery niegdyś wielbionej także w Polsce gry POSTAL 2 minęło już 20 lat. Z okazji okrągłej rocznicy deweloperzy produkcji przygotowali dla wciąż licznego grona jej fanów nową aktualizację. Nowa łatka to m.in. zapewnienie wsparcia dla Steam Decka oraz naprawa szeregu drobnych błędów.

POSTAL 2 z aktualizacją z okazji 20. rocznicy gry

Postal 2 Steam Deck
POSTAL 2 – sterowanie na Steam Decku. Źródło: GamingOnLinux

Najważniejszą nowością w opublikowanej dziś z okazji 20. rocznicy POSTAL 2 aktualizacji jest wdrożenie do gry wsparcia dla Steam Decka. Poza tym łatka zapewnia zestaw nowych funkcji, ulepszeń oraz poprawia błędy produkcji.

Jak widać Running with Scissors nawet po latach nie zapomina o stworzonych przez siebie tytułach. Z pełną listą zmian wprowdzonych przez dewelopera do POSTAL 2 można zapoznać się w tym miejscu.

Zobacz też: Najlepsze lekkie laptopy

POSTAL 2 pojawił się na rynku w 2003 roku. Tytuł ten jest dostępny na PC-tach z systemami Windows, Linux oraz Mac OS.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.