POSTAL 2 dostał nową aktualizację! Niespodzianka dla fanów na 20. rocznicę gry

POSTAL 2

Ciężko w to uwierzyć, ale od premiery niegdyś wielbionej także w Polsce gry POSTAL 2 minęło już 20 lat. Z okazji okrągłej rocznicy deweloperzy produkcji przygotowali dla wciąż licznego grona jej fanów nową aktualizację. Nowa łatka to m.in. zapewnienie wsparcia dla Steam Decka oraz naprawa szeregu drobnych błędów.

POSTAL 2 z aktualizacją z okazji 20. rocznicy gry

Postal 2 Steam Deck
POSTAL 2 – sterowanie na Steam Decku. Źródło: GamingOnLinux

Najważniejszą nowością w opublikowanej dziś z okazji 20. rocznicy POSTAL 2 aktualizacji jest wdrożenie do gry wsparcia dla Steam Decka. Poza tym łatka zapewnia zestaw nowych funkcji, ulepszeń oraz poprawia błędy produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak widać Running with Scissors nawet po latach nie zapomina o stworzonych przez siebie tytułach. Z pełną listą zmian wprowdzonych przez dewelopera do POSTAL 2 można zapoznać się w tym miejscu.

Zobacz też: Najlepsze lekkie laptopy

POSTAL 2 pojawił się na rynku w 2003 roku. Tytuł ten jest dostępny na PC-tach z systemami Windows, Linux oraz Mac OS.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.