Postal 2 za darmo na PC. Odbierz grę i zachowaj ją na zawsze

Postal 2

GOG, czyli polska platforma będąca konkurencją m.in. dla Steama i Epic Games Store, co jakiś czas rozdaje swoim użytkownikom bezpłatne gry. Tym razem firma postanowiła udostępnić graczom Postal 2 za darmo. Produkcję w wersji na PC może odebrać każdy, choć jak zawsze tylko przez ograniczony czas.

Postal 2 za darmo na GOG-u

Zwiastun Postal 2

Postal 2 to kolejna odsłona symulatora psychopaty, która miała swoją premierę w 2003 roku. Gra nie ma żadnej fabuły, a jej motywem przewodnim jest nic innego, jak zabijanie przy wykorzystaniu najróżniejszych narzędzi mordu. Mimo wielu kontrowersji produkcja zespołu Running With Scissors cieszy się „przytłaczająco pozytywnymi opiniami” na Steamie.

Przeczytaj też: Jak zwrócić grę na Steam

Jak już ustaliliśmy, Postal 2 jest obecnie dostępny za darmo na GOG-u. Tytuł w wersji na PC można pobrać pod tym adresem, ale tylko do 22 kwietnia. Jeżeli jednak dopiszemy Postala 2 do swojego konta przed końcem oferty, to pozostanie on z nami już na zawsze. Mimo że gra jest już pełnoletnia, to i tak miło ze strony polskiej platformy, że zdecydowała się rozdać ją bez żadnych opłat.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z