W PowerWash Simulator zagrało kilkanaście milionów graczy! Studio FuturLab dziękuje swoim fanom

PowerWash Simulator

Pod koniec lutego PowerWash Simulator otrzymało DLC dla fanów uniwersum Warhammera 40,000. Od momentu premiery wspomniana produkcja otrzymała już wiele ciekawych dodatków, ale studio FuturLab szykuje jeszcze kilka atrakcji. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ – jak się okazuje – symulator myjki ciśnieniowej cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy.

Wiemy, ile osób zagrało w PowerWash Simulator. Wynik robi wrażenie

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X poinformowano bowiem, że w PowerWash Simulator zagrało już ponad 12 milionów użytkowników. Twórcy skorzystali również z okazji i podziękowali swoim fanom. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie. Sukces wspomnianej produkcji utwierdził także deweloperów ze studia FuturLab, że warto tworzyć tego typu gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jesteśmy pod nieustannym wrażeniem wpływu, jaki nasza gra wywarła na ludzi. Teraz, z oszałamiającą liczbą 12 milionów graczy, stało się jasne, że istnieje zapotrzebowanie na gry takie jak PowerWash Simulator, które zapewniają kojące poczucie satysfakcji i zamierzamy je tworzyć!

– skomentowała Kristy Ridgen, czyli dyrektor generalna studia FuturLab.

PowerWash Simulator zadebiutowało w lipcu 2022 roku na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. W styczniu 2023 roku wspomniana produkcja trafiła natomiast również w ręce użytkowników PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.