Powstaje nowy Deus Ex? Za grę odpowiedzialne jest podobno Eidos Montreal

Deus Ex

Embracer Group ma za sobą kilka bardzo istotnych decyzji. Wygląda na to, że udało im się wreszcie uporządkować swoje portfolio i przejdą do tworzenia gier. Najbardziej zadowoleni powinni być fani Deus Exa, ponieważ nowa odsłona serii jest już podobno na wczesnym etapie produkcji.

Deux Ex wśród nowych projektów Eidos Montreal?

Deus Ex
Deus Ex

Według informacji Jasona Schreiera Eidos Montreal pracuje aktualnie nad trzema różnymi produkcjami. Mają pod swoimi skrzydłami nowe IP, o którym wiele jeszcze nie wiemy, współpracują z Microsoftem nad Fable i rozpoczynają produkcję Deus Exa.

Schreier przedstawił plany studia przy okazji informacji o planowanym zamknięciu Onoma, wcześniej znanego jako Square Enix Montreal. Kilka tygodni po zmianie nazwy Embracer Group zrezygnowało z tego pomysłu i część deweloperów ma przejść właśnie do Eidos Montreal.

Przeczytaj też: Najlepsze gry samochodowe

W swojej serii tweetów Schreier zaznaczył, że Deus Ex jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, więc prędko nie powinniśmy spodziewać się oficjalnych zapowiedzi. Fanów tego uniwersum powinien cieszyć jednak fakt, że gra w ogóle powstaje – a przynajmniej według znanego dziennikarza.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!