PlayStation traci swojego exclusive’a. Doceniony przez graczy FPS po 4 latach trafi na Xboxy

Predator Hunting Grounds

Minęło już kilka lat od momentu, gdy Predator: Hunting Grounds pojawiło się na rynku. Gra zadebiutowała kilka lat temu na PC i PS4. Teraz doczeka się też wydania na Xboxy Series X|S.

Predator: Hunting Grounds pojawi się na Xboxach Series X|S

Zwiastun Predator: Hunting Grounds

Gdy Predator: Hunting Grounds debiutował na rynku, za wydanie gry odpowiadało Sony. Oznaczało to oczywiście konsolową ekskluzywność. Gra pojawiła się więc na PC oraz na PS4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz jednak prawa wydawnicze wróciły do twórcy gry – studia IllFonic. Oznacza to, że po ponad 4 latach pojawi się ona również na Xboxach Series X|S, a w przygotowywaniu jest też wersja na PS5.

Jednocześnie deweloperzy nadal mają plany na jej rozwój. Obiecano nam bowiem, że w ciągu najbliższego roku Predator: Hunting Grounds doczeka się usprawnień rozgrywki i nowych DLC.

Początkowo gra ta została oceniona niezwykle surowo. Jednakże teraz gracze wyraźnie zmienili swoje nastawienie. Pozostaje liczyć, że wydanie na konsolach Microsoftu również będzie udane.

Przypomnijmy, że ten sieciowy FPS powstał na licencji filmowej cyklu o tej samej nazwie. Jego twórcy odpowiadają również za stworzenie m.in. Ghostbusters: Spirits Unleashed.

Jeśli chodzi o datę jej premiery na Xboxach, ta na razie jest jeszcze nieznana. Wiemy jednak, że wydarzy się pod koniec 2024 roku.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.