Preload Starfield na Steam wystartował! Szykujcie miejsca na dysku, jest co pobierać

Starfield Steam

Już tylko kilka dni dzieli nas od jednej z najbardziej wyczekiwanych premier 2023 roku, jaką bezapelacyjnie jest Starfield od Bethesdy. W ostatnim czasie byliśmy świadkami prawdziwej ofensywy marketingowej ze strony zarówno deweloperów, jak i Microsoftu.

Teraz jednak przyszła pora na jedną z ważniejszych przedpremierowych rzeczy, a więc uruchomienie preloadu tego kosmicznego RPG-a na platformie Steam. Biorąc pod uwagę rozmiar gry, rzeczywiście warto nieco wcześniej przygotować produkcję do pobrania.

Preload Starfield na Steam już dostępny. Gra zajmie ponad 100 GB miejsca na dysku

Starfield — zwiastun z ONL 2023

Dokładnie dzisiaj na Steamie pojawiła się opcja wcześniejszego pobrania i zainstalowania Starfield na swoich komputerach. Nadchodząca produkcja od Bethesdy rzeczywiście będzie ogromną pozycją, bo wymaga aż 116,21 GB wolnego miejsca na dysku.

Naturalnie preload Starfield nie oznacza, że od razu po ściągnięciu na komputer będzie można rozpocząć przygodę po niemal bezkresnym kosmosie. Opcja ta pojawi się w nocy z 31 sierpnia na 1 września (dla posiadaczy droższych wydań) lub dopiero 6 września (standardowa wersja, w tym ta z Xbox Game Pass).

Mając na uwadzę rozmiar gry, warto zawczasu pobrać wszystkie niezbędne pliki, aby na premierę od razu móc ruszać ku przygodzie.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Starfield

W przypadku, gdyby aplikacja Steam nie pozwalała na wcześniejsze pobieranie gry, należy po prostu zresetować program; wówczas taka opcja powinna się już bezproblemowo pojawiać. Warto w tym miejscu przypomnieć, że posiadacze konsol Xbox Series X|S opcje preloadu mają już od 17 sierpnia. Tym samym od dzisiaj każdy zainteresowany, bez względu na platformę może przygotować się do premiery Starfield!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.