Premiera Amnesia: The Bunker znów opóźniona! Całe szczęście na grę poczekamy niewiele dłużej

Amnesia: The Bunker

Ostatnimi czasy horrory na stale wróciły do łask. Dostaliśmy już w nasze ręce takie hity jak The Callisto Protocol czy remake Dead Space i Resident Evil 4. Do tych głośnych tytułów bez wątpienia chce dołączyć Amnesia: The Bunker, ale na jej sprawdzenie będziemy musieli jednak poczekać odrobinę dłużej – premiera gry znów bowiem została opóźniona.

Amnesia: The Bunker z ponownie przesuniętą datą premiery

Twórcy gry Amnesia: The Bunker poinformowali właśnie graczy o przesunięciu daty premiery gry o tydzień, czyli do 23 maja. Frictional Games tłumaczy swoją decyzję chęcią na uzyskanie większej ilości czasu na dopracowanie produkcji i upewnienie się, że wszystko w niej działa jak należy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To swoją drogą nie pierwszy raz, gdy premiera Amnesia: The Bunker zostaje przesunięta. Pierwotnie gra miała pojawić się na rynku już w marcu, a potem właśnie 16 maja.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Amnesia: The Bunker ma zaoferować fanom od 4 do 6 godzin zabawy w półotwartym świecie. Tytuł ten pojawi się na PC, PS4, Xboxie One oraz PS5 i Xboxach Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.