Wielka premiera dzisiaj w PC Game Pass! Wyczekiwany city-builder od dzisiaj w subskrypcji

Xbox Game Pass Cities Skylines 2

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę października 2023. Zaproponowana przez Amerykanów oferta zainteresowała wielu graczy, czemu zresztą trudno się dziwić, wszak do subskrypcji zmierzają bardzo fajne tytuły. Dzisiaj w PC Game Pass debiutuje jeden z nich, a mianowicie wyczekiwany city-builder, który jednak zebrał dość mieszane recenzje z uwagi na problemy techniczne.

Premiera Cities Skylines 2 w PC Game Pass

Zwiastun Cities Skylines 2

Cities Skylines 2 to druga odsłona popularnego city buildera, będącego również strategią ekonomiczną. Fabuły samej w sobie tutaj nie uświadczymy, a motywem przewodnim gry jest nic innego jak rozwijanie swojej metropolii i zarządzanie nią. Mechanik jest tutaj naprawdę sporo – koneserzy gatunku z pewnością się odnajdą.

Przeczytaj też: Jaki telewizor 50 cali kupić? TOP 5 najlepszych modeli

Cities Skylines 2 pojawi się w bibliotece PC Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. Jak sama nazwa subskrypcji wskazuje, w jej ramach grę odpalimy wyłącznie na PC, jednak z czasem produkcja zadebiutuje także na konsolach i zarazem w Xbox Game Pass. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.