Company of Heroes 3 opóźnione — nie zagramy w tym roku…

Company of heroes 3

Company of Heroes 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier wśród nie tylko fanów gier strategicznych, ale i klimatów II Wojny Światowej jako takich. Niestety okazało się, że kontynuacja popularnej serii gier RTS zaliczy opóźnienie i pojawi się dopiero w 2023 roku.

Premiera Company of Heroes 3 dopiero w 2023 roku

Important Company of Heroes 3 Update pic.twitter.com/z0Pg7PsE10

— Company Of Heroes (@CompanyOfHeroes) October 4, 2022

Important Company of Heroes 3 Update pic.twitter.com/z0Pg7PsE10

— Company Of Heroes (@CompanyOfHeroes) October 4, 2022

Najnowsza gra od Relic Entertainment ma zabrać graczy na tereny dwóch teatrów drugowojennych działań — do Włoch oraz Afryki Północnej. Pierwotna data premiery została ustalona na 17 listopada 2022 roku, niestety termin ten uległ przesunięciu, w związku z czym Company of Heores 3 ukaże się na rynku dopiero w przyszłym roku. Graczom przyjdzie poczekać zatem do lutego.

Zobacz też: Mapy do Minecraft

Nowa data premiery Company of Heroes 3 to 23 lutego 2023 roku. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Segę i Relic Entertainment, decyzja ta została podjęta na podstawie obecnego stanu gry — ten nie jest zły, natomiast produkcja wymaga jeszcze pewnej dozy szlifów. Mowa tutaj m.in. o poprawie balansu, czy dopracowania ogólnego doświadczenia płynącego z rozgrywki. Co ciekawe, sporo graczy domaga się premiery mimo to i jest gotowa znieść bugi oraz konieczność aktualizowania tytułu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.