Premiera God of War Ragnarok opóźniona na 2023 rok? Niepokojąca plotka

God of War Ragnarok

Mamy potencjalnie niepokojące wieści. Jeżeli wierzyć najnowszej plotce, to premiera God of War Ragnarok została opóźniona na 2023 rok. Niestety jest to całkiem wiarygodne, choć oczywiście na ten moment nie można brać niczego za pewnik.

Późniejsza data premiery God of War Ragnarok mocno prawdopodobna

Zwiastun God of War Ragnarok

Powołując się na „wiele europejskich źródeł”, hiszpański Gamereactor poinformował, że premiera God of War Ragnarok została przełożona na bliżej nieokreśloną datę w 2023 roku. Pierwotnie kontynuacja przygód Kratosa miała się ukazać jeszcze w tym roku, ale od dłuższego czasu Santa Monica Studio dość oszczędnie podchodzi do kwestii dzielenia się informacjami o swoim projekcie. Mówiąc prościej, deweloperzy są dość cicho, a w świetle omawianej plotki zdecydowanie nie jest to dobry znak.

Przeczytaj też: Kompendium wiedzy o EA Play na PS5 i PS4

Jak już wspomnieliśmy, opóźnienie premiery God of War Ragnarok na 2023 rok to na razie tylko niepotwierdzona plotka. Dopóki w temacie nie wypowie się samo Sony lub Santa Monica Studio, niczego nie możemy brać za pewnik. Trzymajmy kciuki, aby przeciek został zdementowany!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z