Mortal Kombat 12 z premierą już w 2023 roku? Szef studia daje nadzieję fanom!

Mortal Kombat 11

Wiele wskazuje na to, że popularna seria bijatyk wróci wraz z zapowiedzią Mortal Kombat 12 już w najbliższym czasie. Oliwy do ognia dolał bowiem Ed Boon, szef studia NetherRealm Studios, który postanowił zdradzić kilka faktów dotyczących premiery ich najnowszej gry. Wiadomości przekazał nam za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze.

Mortal Kombat 12 z rychłą zapowiedzią? Ed Boon bawi się z graczami na Twitterze

Sympatyków serii Mortal Kombat na pewno zasmucił brak zapowiedzi ich ulubionej gry na tegorocznej konferencji The Game Awards 2022. Szef studia jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia potwierdził, że jego studio nie ujawni podczas trwania imprezy żadnej nowej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się jednak, że być może wcale nie będziemy musieli długo czekać na zapowiedź Mortal Kombat 12. Wszystko za sprawą Eda Boona, który postanowił porozmawiać z fanami na Twitterze. Ujawnił, że zapowiedzi kolejnego prawdopodobnego hitu studia możemy spodziewać się w ciągu sześciu najbliższych miesięcy. Ponadto gra ma zostać wydana jeszcze w 2023 roku, a jej wsparcie ma trwać dłużej niż w przypadku Mortal Kombat 11.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Może tu oczywiście chodzić także o inne gry ze stajni NetherRealm Studios, takie jak Injustice 3. Ostatnie przecieki wskazują jednak właśnie na Mortal Kombat 12. Nie ma jednak co wróżyć z fusów: pożyjemy, zobaczymy.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.