Premiera Planet of Lana opóźniona, ale jest też dobra wiadomość – gra trafi do Xbox Game Pass

Planet of Lana

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Planet of Lana nie zadebiutuje w 2022 roku, jak pierwotnie planowano. Premiera gry została przełożona na 2023 rok, ale mamy też dobrą wiadomość — w dniu debiutu produkcja wyląduje w ofercie Xbox Game Pass. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

REKLAMA

Opóźniona premiera Planet of Lana – gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

Zwiastun Planet of Lana

Planet of Lana to świetnie wyglądająca platformówka. Jej główną bohaterką jest tytułowa Lana – młoda dziewczyna, której planeta została opanowana przez złowrogą armię robotów. Niestety najeźdźcom udało się pojmać siostrę protagonistki, a jak nietrudno się domyślić – Lana nie zamierza pozostawić rodziny na pastwę losu i wyrusza w podróż, aby ocalić siostrę.

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing?

Twórcy Planet of Lana poinformowali, że potrzebują nieco więcej czasu, aby dopieścić produkcję według swoich standardów. Z tego też powodu zdecydowano się przesunąć jej premierę z 2022 roku na wiosnę 2023. Jak już wspomnieliśmy, Planet of Lana trafi do biblioteki Xbox Game Pass już w dniu swojego debiutu. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!