Dziś premiera Scorn! Gra debiutuje w Xbox Game Pass

Scorn

Trzeba uczciwie przyznać, że jak na razie październik to bardzo mocny miesiąc dla subskrybentów Xbox Game Pass. Doskonale utwierdza nas w tym przekonaniu dzisiejsza premiera Scorn, czyli niezwykle wyczekiwanej gry, która przy okazji debiutuje w abonamencie Microsoftu. Wielu graczy z pewnością już zaciera ręce!

Premiera Scorn w Xbox Game Pass

Zwiastun Scorn z elementami rozgrywki

Scorn to inspirowany twórczością H.R. Gigera survival horror, w którym przyjdzie nam zwiedzać odrealniony świat pełen potworów. Wszystkie elementy przemierzanych lokacji są zbudowane z materii organicznej, a gęsty jak smoła klimat wprost wylewa się z ekranu. Motywami przewodnim zabawy są tu przede wszystkim takie aspekty jak eksploracja czy rozwiązywanie zagadek.

Przeczytaj też: Nvidia DLSS

Scorn jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, konsolach Xbox Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.