Premiera STALKER 2 opóźniona. Zagramy znacznie później

STALKER 2

Właśnie dotarły do nas bardzo przykre wieści; premiera gry STALKER 2 została opóźniona. Pierwotnie nadchodzące dzieło studia GSC Game World miało się ukazać 28 kwietnia 2022 roku, ale niestety poczekamy znacznie dłużej. Z drugiej strony to dobrze, bo przynajmniej możemy liczyć, że twórcy dopieszczą swoją produkcję w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.

REKLAMA

Premiera STALKER 2 opóźniona. Poznaliśmy nową datę premiery

pic.twitter.com/E4bdKVmzxV

— S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL (@stalker_thegame) January 12, 2022

pic.twitter.com/E4bdKVmzxV

— S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL (@stalker_thegame) January 12, 2022

Premiera S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl została przesunięta na 8 grudnia 2022 roku. Twórcy zaznaczyli, że to ich największy dotychczasowy projekt, który wymaga jeszcze sporo szlifów, więc nie obejdzie się bez dodatkowych 7 miesięcy prac. W tej sytuacji decyzja o opóźnieniu debiutu potencjalnego hitu jest jak najbardziej zrozumiała, a nawet godna podziwu; dobrze, że GSC Game World chce dostarczyć nam dopracowaną grę, a nie pełną niedociągnięć wydmuszkę.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl ukaże się na komputerach PC oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). W dniu swojej premiery gra pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. Czekacie, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!