Premiery gier na PS4 i PS5 – co czeka graczy w tym tygodniu?

PlayStation logo

W tym tygodniu posiadacze konsol PlayStation będą mogli rozpocząć zabawę w kilku nowych tytułach. Na kanale YouTube PlayStation Access pojawił się materiał, w którym zebrano najciekawsze nadchodzące premiery. Jest w czym wybierać!

REKLAMA

Premiery na PS4 i PS5 w tym tygodniu

Nadchodzące premiery gier na PS4 i PS5

Chcąc przypomnieć graczom o kilku premierach, Sony wypuściło do sieci wideo z prezentacją gier zmierzających na japońskie konsole. Najbardziej interesującą produkcją z tego tygodnia wydaje się Rollerdrome. Mowa o tytule, w którym twórcy pokusili się o połączenie wrotkarstwa i strzelaniny. Całość zaserwowana zostanie w niezwykle ciekawej oprawie graficznej. Gra jest już dostępna zarówno na PS4 jak i PS5.

Fani futbolu (szczególnie tego rodem z USA) z pewnością sięgną po Madden NFL 23, którego premierę zapowiedziano na 19 sierpnia. To jednak nie koniec gier o sportowym zacięciu – 18 sierpnia na rynek trafi Cursed to Golf, w którym twórcy dość kreatywnie podeszli do tematu tej znanej przecież dyscypliny. Całość utrzymana została w dwuwymiarowej stylistyce retro.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

Pozostałe dwie produkcje to We Are OFK, czyli wydawana epizodycznie gra przygodowa opowiadająca o losach niezależnego zespołu muzycznego, oraz RPG Time: The Legend of Wright. Gry trafią do dystrybucji cyfrowej 18 sierpnia.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!