Preordery Assassin’s Creed Shadows z ogromnym zainteresowaniem! Brak gameplayu nie przeszkadza graczom

Assassin's Creed Shadows

Druga połowa 2024 roku dla wielu graczy będzie stać zapewne pod znakiem premiery Assassin’s Creed Shadows, które zadebiutuje już w listopadzie 2024 roku. Nie ma co ukrywać, dość spore kontrowersje wywołał dobór jednego z głównych aktorów i od kilku dni przez internet przetaczają się szumne dyskusje z tym związane. Okazuje się jednak, że ani to, ani brak gameplayu nie przeszkadza ludziom kupować tej gry w ramach preorderów…

Assassin’s Creed Shadows w preorderach sprzedaje się naprawdę dobrze

Tom Henderson na Twitterze/X przekazał ostatnio bardzo ciekawą informację, wedle której Ubisoft ma spore powody do zadowolenia. Okazuje się, że preordery Assassin’s Creed Shadows rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Co prawda insider nie ma konkretnych danych, ale twierdzi, że firma absolutnie nie jest zawiedziona odbiorem produkcji.

Najwidoczniej gameplay nie jest potrzebny sporej części graczy, bo wystarczy im sam fakt umiejscowienia akcji gry w realiach historycznej Japonii i zaledwie jeden trailer. Warto też podkreślić, że do tej pory nie otrzymaliśmy nawet ułamka konkretnego gameplayu, który przedstawiałby to, nad czym pracowały studia Ubisoftu. Oznacza to więc, że taki preorder to nic innego jak zakup w ciemno.

Czy to dobre zachowanie? Z perspektywy przyszłych gier całkowicie szkodliwe, ale widocznie są ludzie, którzy mimo wszystkich poprzednich wpadek i afer z udziałem francuskiego wydawcy nadal są w stanie im zaufać. Czy tym razem firma nie zawiedzie? To się okaże, choć oczywiście wszystko zależy od oczekiwań.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter/X: Tom Henderson

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.