Kolejna niespodzianka dla posiadaczy PS Plus! Sony świętuje rocznicę debiutu świetnej gry

PS Plus Dave the Diver

Co jakiś czas posiadacze aktywnego abonamentu PS Plus mogą liczyć na dodatkowe bonusy czy prezenty z różnorakich okazji. Wczoraj informowaliśmy o promocji dla osób, które planują wykupić dostęp do tej usługi na następne 12 miesięcy. Tym razem mowa o prezencie dedykowanym aktywnym członkom każdego wariantu tej subskrypcji.

Darmowe awatary dla konta PSN dla aktywnych członków PS Plus

Z okazji rocznicy premiery gry Dave the Diver przygotowany został specjalny prezent dla posiadaczy subskrypcji PS Plus. Mowa bowiem o 7 dodatkowych awatarach dla profilu PSN, które odebrać mogą wszyscy, nawet jeśli nigdy nie odpalili tej pozycji. W tej sytuacji jedyne co trzeba zrobić to wpisać kod, który dla poszczególnych regionów świata jest inny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • Europa, Afryka, Oceania, Bliski Wschód: ENR6-2E7R-77QX
  • Ameryka Północna i Południowa: RBKQ-T9TL-KJ3M
  • Azja: DHBC-86B5-MX3J
  • Japonia: 3AT8-X3M6-QXGJ
  • Korea Południowa: 3LQ6-NNR3-HG3Q

Może nie jest to nic spektakularnego, ale dla osób, które darzą Dave the Diver pewną estymą, to zawsze będzie miły gest, z którego nie omieszkają skorzystać. Wbrew pozorom takich osób może być całkiem sporo, bo społeczność skupiona wokół tej niepozornej pozycji jest nadal całkiem spora.

Dodatkowo twórcy gry przewidzieli też upominek dla wszystkich innych graczy, którzy postanowią przy okazji pierwszych urodzin zagrać w tę pozycję. Najnowsza aktualizacja dodała bowiem mini grę, która dostępna jest po zadzwonienie do operatora i wpisanie kodu DAVEANNIVERSARY. Tutaj nie ma już żadnych wymagań czy obwarowań co do platformy, trzeba jedynie posiadać swój egzemplarz tego tytułu.

Wiele osób mogło spodziewać się dostępu do gry za darmo, albo chociaż dodatkowego okresu próbnego, ale tym razem muszą obejść się smakiem. Trochę szkoda, ale lepsze takie prezenty niż żadne, prawda?

Źródło: Twitter/X: Wario 64

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.