Premiera Prince of Persia: Piaski Czasu Remake opóźniona na czas nieokreślony

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

Złe wieści dla osób wyczekujących premiery Prince of Persia: Piaski Czasu Remake. Niestety debiut gry został ponownie opóźniony, lecz tym razem na czas nieokreślony i nie wiemy, kiedy gra trafi na sklepowe półki. Mimo wszystko lepsze to niż gdyby produkcja miała zostać porzucona całkowicie.

REKLAMA

Premiera Prince of Persia: Piaski Czasu Remake nie odbędzie się zbyt szybko — gra zalicza kolejną obsuwę

Zwiastun Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

Remake Prince of Persia: The Sands of Time miał trafić do sklepów w 2023 roku fiskalnym, ale niestety do tego nie dojdzie. Rzecznik prasowy Ubisoftu poinformował, że premiera gry została opóźniona na bliżej niekreślony termin ze względu na fakt, że dalszy rozwój produkcji przypadł innemu studiu niż pierwotnie. Z początku odświeżone Piaski Czasu tworzył zespół Ubisoft Mumbai, natomiast obecnie pieczę nad grą sprawuje Ubisoft Montreal.

Przeczytaj też: Najlepsze telewizory do PlayStation 5

Wielu sprzedawców zaczęło już wycofywać preordery Prince of Persia: The Sands of Time Remake, a rzecznik prasowy Ubisoftu dodał, że osoby, które chciałby anulować złożone zamówienie i otrzymać zwrot pieniędzy, mają do tego pełne prawo. Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy premiera Prince of Persia: Piaski Czasu Remake będzie miała miejsce — nie znamy nawet przybliżonej daty. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieje, że aż tak długo nie poczekamy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!