Prince of Persia The Lost Crown zmierza na Steam. Wiemy, kiedy gra Ubisoftu zadebiutuje w sklepie Valve

Prince of Persia The Lost Crown

Na początku tego roku byliśmy świadkami premiery Prince of Persia The Lost Crown, czyli całkiem przyjemnego powrotu kultowej niegdyś serii do życia. Gracze na PC mieli jednak do wyboru zakup gry bezpośrednio przez Ubisoft Connect albo Epic Games Store. Teraz okazuje się, że gra pojawi się na jeszcze jednej i to znacznie popularniejszej platformie.

Prince of Persia The Lost Crown z datą dodania na Steam

W najnowszym wpisie na oficjalnym profilu Prince of Persia otrzymaliśmy potwierdzenie, że Prince of Persia The Lost Crown w wersji na PC trafi także na Steam. Wedle informacji nastąpi to dokładnie 8 sierpnia 2024 roku, ale już teraz można dodawać tę pozycję do swojej listy życzeń. Dla osób, które niespecjalnie lubią kolekcjonować gry na kilku platformach, jest to znakomita wiadomość, jednak jest w tym wszystkim pewne „ale”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że gra nadal wymagać będzie posiadania konta na platformie Ubisoftu i włączana będzie z poziomu właśnie aplikacji Connect. Nie jest to najszczęśliwsza z możliwych opcji, jednak francuski wydawca zdążył nas już do takich akcji trochę przyzwyczaić.

Czy sam Prince of Persia The Lost Crown jest grą wartą uwagi? Według serwisu Metacritic gra zebrała ocenę od graczy na poziomie 8,5/10, więc warto się nią zainteresować. Zamierzacie dać szansę tej pozycji? A może już w nią graliście? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Metacritic, Twitter/X: Prince of Persia

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.