Prince of Persia: The Lost Crown z darmowymi aktualizacjami zawartości. Gra otrzyma nowe tryby

Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown zebrało naprawdę niezłe recenzje. Tymczasem twórcy gry opublikowali wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich fanów najnowszej odsłony serii Prince of Persia. Okazuje się bowiem, że już niedługo wspomniana produkcja zostanie wzbogacona o nową zawartość.

Ubisoft ogłosił plany rozwoju Prince of Persia: The Lost Crown. Do gry zmierza nowa zawartość i tryby

Planami rozwoju Prince of Persia: The Lost Crown podzielił się Mounir Radi, czyli reżyser gry. Na początku wiadomości deweloper w imieniu całego studia Ubisoft Montpellier podziękował graczom za pozytywny odbiór wspomnianej produkcji. Następnie przeszedł do konkretów i ujawnił, że najnowsza odsłona serii Prince of Persia będzie otrzymywać liczne aktualizacje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Radi zapowiada, że Ubisoft Montpellier ma „kilka fajnych pomysłów” na rozwój Prince of Persia: The Lost Crown. Zgodnie z przekazanymi informacjami zespół pracuje nad darmowymi aktualizacji, które wzbogacą wspomnianą produkcję o nową zawartość oraz tryby rozgrywki. Pierwszy patch ma pojawić się „wkrótce”, ale na więcej szczegółów trzeba jeszcze nieco poczekać.

Na samym końcu materiału reżyser Prince of Persia: The Lost Crown poradził natomiast graczom, by ćwiczyli swoje umiejętności w trakcie treningów z Artabanem. Deweloper zachęcił również użytkowników do przejścia wspomnianej produkcji w trybie Immortal.

Prince of Persia: The Lost Crown dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.